Neden Tela Çanta

Tela Çantalar Nedir, Nerede Kullanılır?

TELA ÇANTA

P Tela Çantaların en büyük özelliği tek kullanımlık olmamasıdır. Promosyon ve reklam amaçlı kullanılan tela çantalar uzun süreli kullanımı sayesinde reklamlarınızın daha uzun süreli dolaşımını sağlar. Tela çantalar kullanılan kumaşın kalınlığına, ham maddesine, dikiş kalitesine ve kullanımına göre uzun ömürlüdür. Tela çantaların diğer bir özelliği ise doğada %100 çözülebilir olmasıdır.

Tela Çantalar günümüzde bir çok kesime hitap ettiğinden; fuarların, özel organizasyon ve tanıtım çalışmalarının, eczanelerin, kuyumcuların ve tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu; ekonomik, kalıcı ve kullanışlı bir üründür. Tela Çantaların kalın olması ve içini göstermemesi sebebi ile bayanlarında ilgisini çekmektedir.

Tela Çantaların dayanıklılığının yanında çok farklı görsel tasarımlarında uygulanabilmesi tercih edilme sebepleri arasında gösterilmektedir. Kullanış bakımından tela çantalar hem elle tutmalı hem de omuz askılı şekillerde yapılabilmesi kullanışı kolaylaştırdığından önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Tela çantaların plastik ve karton poşetlere göre kamusal alanlarda ve promosyon alanlarında daha çok kullanılmaya başlamasının ana nedeni üzerindeki baskının uzun süre canlılığını koruması, kullanım kolaylığı ve uzun süreli kullanımı gelmektedir. Bu durum çantanın üzerindeki reklamın daha çok insana ulaşması anlamına gelmektedir. Doğa dostu olan geri dönüşümlü bez çantalar çevreye duyarlılık anlamında da önem taşımaktadır.

Başka bir deyişle Tela çantalar promosyon ürünlerinin en kullanışlı ögelerindendir. Günümüzde eczanelerin en çok tercih ettiği ürün olan tela çantalar bu sayede reklamın uzun süre boyunca geçerliliğini sağlamaktadır. Tela çantalarda kullanılan kumaşlar kullanışı ve sterilizasyonu bakımından oldukça kaliteli bir üründür. Muayene örtüsünden aşçı önlüğüne, elbise kılıfından, hurç’a kadar birçok üretimde kullanılabilmektedir.


  • %100 doğal ve ekolojiktir.


  • Dayanıklıdır, taşıma mukavemeti yüksektir.


  • Su geçirmez.


  • Sağlığa zararlı değildir.


  • Antibakteriyeldir, nefes alabilir.


  • İstenilen renk, ebat ve adette üretilebilir.